Tárajko a Popletajka – PRESUNUTÉ

Agentúra Event Factory presúva predstavenie Tárajko a Popletajka na nový termín, o ktorom Vás budeme čoskoro informovať. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďakujeme za pochopenie


Tárajko a Popletajka sú dvaja nerozluční priatelia z krajiny Rozprávkovo.

Viete, ako spoznáte Tárajka?

Tárajko veľmi často rozpráva, niekedy až tára. V cudzích jazykoch je veľmi šikovný. Ako jediný rozumie rozprávkovej reči našich kamarátov. Zlatá Rybka, Hviezdička z nebíčka a Panda Vanda patria medzi Tárajkových najlepších kamarátov.

A čo Popletajka?

Popletajka je veľmi zručná. Úplne najradšej zo všetkého recituje, pletie vrkoče či rozprávkové šály. Pozná veľa básničiek, pesničiek a tancov, ktoré chce naučiť aj vás, no niekedy sa stane, že to Popletajka trošku popletie. Nevadí, veď mýliť sa je ľudské… však?

Predstavenie „Z rozprávky do rozprávky“

Tárajko a Popletajka spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet, aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu. Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti.

Môžete sa tešiť na stretnutie s Mimóňmi, so Shrekom, princeznou Sofiou, levom Alexom, kráľom Julienom, snehuliakom Olafom, Sidom z Doby ľadovej alebo inými rozprávkovými postavičkami.

Tárajko a Popletajka

Vstupné:

Vstupenky je možné zakúpiť online v sieti Ticketportal

Vstupné: 11,- € *

Rodinná vstupenka (4ks) 28,- €

* bez nároku na zľavu

 

ORGANIZÁTOR: agentúra EVENT FACTORY

Aktuality a oznamy

Newsletter

Chcete dostávať informácie o aktuálnych výstavách?