agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š. p. hľadá zamestnanca na pozíciu:

Finančný účtovník / účtovníčka

Základná zložka mzdy v hrubom: 1000,- € / mesiac
Dátum nástupu: 1.8.2022

Náplň práce:

  • vedenie pokladničnej knihy,
  • vyhotovenie a účtovanie pokladničných dokladov,
  • zabezpečenie doplňovania pokladničnej hotovosti, cenín a prísne zúčtovateľných tlačív,
  • zabezpečuje príjem a výplatu peňažných prostriedkov v hotovosti,
  • zabezpečuje odvody pokladničnej hotovosti do banky,
  • účtuje tržby v hotovosti z výstav a kontroluje správnosť vyúčtovania tržieb cez registračné pokladnice,
  • zabezpečuje zber tržieb počas výstav a ich bezpečný odvod do banky,
  • ovláda prácu s registračnou pokladňou a platobným terminálom,
  • koordinuje prácu pokladníkov a biletárov počas výstav,
  • ochota pracovať cez víkend počas konania výstavy.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie / vyššie odborné vzdelanie / vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky
Vodičské oprávnenie: skupina B
Počítačové zručnosti: MS Word: pokročilá, Internet: pokročilá, MS Excel: pokročilá, MS Outlook – elementárna
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, organizovanie a plánovanie práce
Osobné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť
Výhodou je ovládanie zákonov:

  • č. 431/2002 Zákon o účtovníctve
  • č. 222/2004 Zákon o DPH
  • č. 289/2008 Zákon o registračných pokladniciach

Životopisy prosím zasielať na email: hr@agrokomplex.sk alebo slivkanicova@agrokomplex.sk

Aktuality a oznamy