47. ročník medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex je za nami. Ďakujeme všetkým návštevníkom za návštevu, vystavovateľom a partnerom za ich účasť a spoluprácu pri organizácii výstavy.

Počas 4 výstavných dní sa rozhodlo naše výstavisko navštíviť 82 108 ľudí, ktorí si prišli pozrieť ponuku viac ako 416 vystavovateľov a predajcov z oblasti potravinárstva, poľnohospodárstva, poľovníctva, techniky, živočíšnej výroby a doplnkového predaja. Na výstave bolo zastúpených 9 krajín: Slovenská republika, Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko, Taliansko, Izrael, Srbsko, Bulharsko.

Minister Samuel Vlčan udelil vo štvrtok 18.8.2022 na slávnostnom galavečere 18 rezortných vyznamenaní, 5 špeciálnych cien ministra a 5 ocenení Zlatý kosák vystavovateľom v kategórii rastlinná výroba, mechanizácia a veda a výskum. Takmer 60 potravinárskym výrobkom bolo udelené označenie Značka kvality. Predposledný deň výstavy

Agrokomplex 2022 priniesol oceňovanie najlepších exponátov v kategórii živočíšna výroba a vyhodnotenie šampiónov 15. Národnej výstavy hospodárskych zvierat.

48. ročník výstavy Agrokomplex sa uskutoční 17. – 20. 08. 2023

 

Aktuality a oznamy