Vstupné: 7 €
Vstupné zľavnené: 3,50 €
Parkovací lístok pre osobné auto: 6 €
Parkovací lístok autobus: 20 €
Parkovací preukaz areál: 40 €
Parkovací preukaz parkovisko AX: 20 €
Vystavovateľský preukaz: 12 €
Katalóg výstavy: 5 €
Firemná pozvánka: 7 €
Elektronická firemná pozvánka 5 €

Medzinárodný poľnohospodársky veľtrh Agrosalón patrí k najvýznamnejším veľtrhom svojho druhu na Slovensku. Od začiatku svojej existencie predstavuje stabilné zázemie pre úspešnú komunikáciu odborníkov v danom odvetví a prezentuje inovácie i technológie v poľnohospodárskej technike a mechanizácii.

Veľtrh Agrosalón vznikol na základe snahy výrobcov a predajcov pôdohospodárskej techniky o samostatný odborný veľtrh v roku 2007 s veľkou podporou združenia AGRION – Združenie výrobcov a predajcov pôdohospodárskej techniky v SR. Veľtrh sa koná v dvojročnom cykle. Prvé dva ročníky boli v jesennom termíne, od roku 2011 sa konajú na jar.

Na veľtrhu sa prezentujú rozhodujúci domáci vystavovatelia – výrobcovia, predajcovia a importéri najvýznamnejších značiek poľnohospodárskej techniky, ako aj zahraniční vystavovatelia. Agrosalón ponúka pre poľnohospodára tú správnu príležitosť vybrať si v predsezónnom termíne vhodnú techniku pre svoju každodennú prácu.

Počas veľtrhu prebieha odborný sprievodný program vo forme prednášok na najaktuálnejšie témy v poľnohospodárstve, konferencia AGROBIZNIS, ako aj udeľovanie cien NAJINOVATÍVNEJŠÍ STROJ ROKA.

Súčasťou Agrosalónu je aj súťaž exponátov – CENA VEĽTRHU, ktorá býva udelená v piatich kategóriách.

Kontakty

  • Projektová manažérka

  • Obchodný manažér

Aktuality a oznamy