CARAVAN, BIKE, TRAVEL
Vstupné dospelá osoba (18+) 9€
Deti, študenti (8 - 17,99 rokov) 5€
ZŤP a deti do 7,99 rokov 0€
Parkovné: 8€

Výstavisko poskytuje zľavy na vstupnom, ale neposkytuje úľavu na parkovnom.

Sviatok karavaningu, kempingu, bicyklovania a turistiky už od 22. – 24. marca

Aj napriek relatívne mladému veku sa veľtrh Caravan Bike Travel etabloval na významnú udalosť, ktorá každý rok láka čoraz viac návštevníkov. Bránami predchádzajúceho druhého ročníka prešlo viac ako 16 000 ľudí a veríme, že rastúci trend návštevnosti bude nasledovať aj v roku 2024. Tretí ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu si opäť pripravil mnoho noviniek a prekvapení. Rozrástol sa o niekoľko nových pavilónov, a vy si tak budete môcť užiť expozície viac ako 60 slovenských aj zahraničných vystavovateľov na ploche takmer 17 000 m².

Hlavným ťahákom veľtrhu sú nepochybne obytné automobily a karavany. Tie si môžete pozrieť až v štyroch hlavných pavilónoch M1, M2, M3 a F. Škála značiek a modelov rastie každým rokom.

Najväčšou novinkou však bude posilnenie regionálneho turizmu. Všetko, čo naša nádherná krajina z pohľadu aktívneho trávenia voľného času ponúka, si môžete pozrieť v troch pavilónoch A, B a C. Postupne prechádzate celou krajinou a spoznávate slovenské regióny od východného Slovenska až po nížiny západu.

Návštevnícky veľmi populárny Overland sa presúva do najväčšieho pavilónu M4 a poteší najmä dobrodružnejšie typy cestovateľov a všetkých, ktorí chcú svoj voľný čas tráviť aktívne v spojení s prírodou. Čakajú na vás zaujímavé cestovateľské prednášky a cestopisné filmy s automobilovou tematikou.

Keďže bicykel je neoddeliteľnou súčasťou takmer každého karavanistu, na veľtrhu nemôže chýbať zastúpenie segmentu Bike. Okrem klasických bicyklov odprezentuje svoje portfólio aj mnoho vystavovateľov elektromobility. Tešiť sa môžete na rôzne eBiky, skladacie bicykle či elektrokolobežky.

Chýbať nebude karavanové mestečko pre návštevníkov s vlastným karavanom, testovacie jazdy karavanom či ponuka cenovo dostupnejších karavanov v bazáre a úplne nová gastro zóna v exteriéri pred pavilónmi

Urobte si výlet do Nitry, príďte sa inšpirovať a pozitívne naladiť na cestovanie s Caravan Bike Travel veľtrhom od 22.03. do 24.03.2024.

Dokumenty pre vystavovateľov

Aktuality a oznamy