Káva chutí lepšie, keď poznáte jej príbeh


EuroCoffee s.r.o.
Trnavská cesta 813,
926 01 Sereď
objednavky@eurocoffee.sk

Coffee VERONIA – Slovenská rodinná pražiareň kávy

Značka Coffee VERONIA by tu dnes zrejme nebola, keby nebolo sna dnes už uznávaného pražiara Oldřicha Holiša, ktorý sa venuje káve od roku 1996.

Naša pražiareň je výnimočná najmä tým, že kávovníkové zrná pražíme vo vlastnej pražiarni, podľa vlastných receptúr, nakupujeme kvalitné kávovníkové zrno a k zákazníkovi ide káva vždy čerstvá. Naša pražiareň má originál certifikáciu BIO a s touto certifikáciou je jednou z mála pražiarní na Slovensku, ktorá praží BIO kávovníkové zrná.

Predaj kávy a kávovníkového zrna nie je len o biznise a obchode, ale je v prvom rade o dôvere a priateľstve. Preto sme sa rozhodli spolupracovať na princípe Direct Trade, a teda kávovníkové zrná dovážame priamo od farmárov! Vytvorili sme radu káv Bean´s Friends, ktorá je najmä o našom priateľstve s farmármi z celého sveta.

Bean´s Friends – Káva priamo od farmára

Vďaka priamemu kontaktu pestovateľ presne vie, ako má postupovať pri pestovaní kávovníkov, aby jeho kávy mali chuťový profil podľa požiadaviek samotného pražiara. Pražiar na druhej strane má tak záruku konštantnej kvality zŕn, ktorú môže garantovať svojim odberateľom.  Najdôležitejšou súčasťou kávového trojuholníka – pestovateľ, pražiar a odberateľ, je silný príbeh samotnej farmy, vďaka ktorej si budeme vážiť každú jednu šálku našej kávy.

Ponuka pre firmy a gastro prevádzky

Pomôžeme Vám vybrať správnu kávu a kávovar, zaškolíme personál tak, aby ľudia z Vašej kaviarne odchádzali spokojní. Ponúkame najkvalitnejšiu kávu, špičkové kávovary do kancelárii a profesionálne poradenstvo.

Privátne značky, firemné darčeky a darčekové poukážky

Okrem vlastnej značky ponúkame možnosť vytvorenia privátnej značky alebo firemných darčekov v podobe plechoviek s vlastným dizajnom alebo darčekových balíčkov. Keďže našou dcérskou spoločnosťou je baristické školiace stredisko Academy of Coffee, ponúkame darčekové poukážky aj na kávové workshopy, prednášky alebo degustácie kávy. Pre firmy ponúkame teambuildingové aktivity, alebo cateringové služby.