Je prvý deň výstavy určený len pre novinárov?

Nie, naše výstavy sú už od prvého dňa prístupné všetkým návštevníkom.

Môžem ísť na výstavu so psom?

Vstup na výstavisko psíky  povolený majú, avšak po celý čas návštevy musia byť na vôdzke alebo v prenosnej taške. Pri väčších plemenách odporúčame nasadiť psovi aj náhubok. Vo vnútorných priestoroch vás prosíme o ohľaduplnosť, ak vás vystavovateľ požiada, aby sa pes v jeho expozícii nezdržiaval, prosím rešpektujte to. Do pavilónov, kde sa podáva jedlo alebo ponúkajú ochutnávky potravín, majú psy vstup zakázaný. Ďakujeme vopred, že po svojom psíkovi upracete, ak bude treba 🙂

Ktorou bránou sa vstupuje na výstavu?

Záleží od rozsahu konkrétnej výstavy a organizácie dopravy. Informácie nájdete vždy uvedené pri každej výstave.

Kde nájdem program výstavy?

Snažíme sa byť viac ekologickí, preto je na pokladniach k dispozícii menej tlačených publikácií s programom, ako tomu bývalo v minulosti. Stačí však sledovať pútače v areáli, prípadne nascanovať QR kód, ktorý sa nachádza na vstupných dverách do pavilónov. Ten odkazuje na Sprievodcu výstavou. Všetky informácie sa taktiež nachádzajú na web stránke príslušnej výstavy.

Treba online vstupenku tlačiť?

Nie netreba, stačí ju nascanovať do turniketu priamo z mobilu. Odporúčame pred snímaním zvýšiť jas na mobilnom telefóne.

Kúpil som si vstupenku, ale neprišiel mi lístok. Ako postupovať ďalej?

Skontrolujte, či ste zadali správne emailovú adresu, prípadne, či sa email so vstupenkami nenachádza v zložke „SPAM“. Kontaktujte prosím zákaznícku linku Ticketportal help@ticketportal.sk

Je na výstavisku prebaľovací pult?

Áno, nachádza sa v pavilóne M1.

Je na výstavisku bankomat?

Štandardne sa bankomat priamo na výstavisku nenachádza, no oproti hlavnému vstupu je obchodné centrum, ktoré disponuje bankomatmi rôznych bánk.

Nachádzajú sa vo výstavisku zariadenia s občerstvením?

Áno, štandardne bývajú na výstavách stánky s jedlom, nápojmi i kávičkou.

Čo ak sa mi stane na výstave úraz a potrebujem lekárske ošetrenie?

Kontaktné telefónne číslo – zdravotná služba +421 902 969 633. Pri úraze návštevníka vo výstavnom areáli je potrebné spísať záznam o úraze za účasti štátneho podniku.