Gardenia 2021

Najfarebnejšia výstava roka je tu!

Pestrofarebné kvety, planty, bylinky, ovocné stromčeky a kríky, ale aj potreby pre záhradkárov nájdete od 21. do 22. mája na výstavisku Agrokomplex. Nebudú chýbať ani jahodové priesady, figovníky, citrusy, kaktusy, cibuľoviny, levandule, ľanové výrobky, kožená galantéria a ďalší doplnkový tovar. Navyše môžete navštíviť náš nový interaktívny pavilón C.

Pestrofarebná výstava Gardenia

Dôležitá informácia

Pred vstupom na výstavisko sa musíte preukázať testom, ktorý nie je starší ako 12 hodín. V blízkosti výstaviska sú 3 MOM.
Test nepotrebujete ak spadáte do kategórie:
a)osoba bola zaočkovaná druhou dávkou mRNA vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,
b)osoba bola zaočkovaná prvou dávkou vektorovej vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne,
c)osoba je viac ako 14 dní po 1. dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19 (mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,
d)osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,
e)ide o osobu do 10 rokov veku

V kategórii “Potraviny” je povolený len predaj baleného tovaru, ktorý nie je možné na výstavisku otvárať a konzumovať. Z uvedeného dôvodu nebudú na výstavisku zariadenia s rýchlym občerstvením.

Informácie pre návštevníkov výstavy

Vážení návštevníci,
úrady nám povolili zorganizovať výstavu Gardenia, pokiaľ spoločne dodržíme stanovené protiepidemické opatrenia. Prvým z nich je negatívny AG / PCR test na koronavírus, ktorý nebude starší ako 12 hodín alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia, prípadne potvrdenie o očkovaní (podľa vyhlášky 203, §7) . Za otestovaním nemusíte chodiť ďaleko, využiť môžete mobilné odberové miesta, ktoré sa nachádzajú priamo pri hlavnom vstupe, ďalej pri press centre a pri amfiteátri.

Mapa MOM

Keďže bude návštevnosť regulovaná (1 osoba / 15m²), v jednom čase môže byť na výstave 1600 návštevníkov. Prosíme Vás o trpezlivosť, ak sa nedostanete na výstavu hneď pri Vašom príchode.
Vstupovať na výstavu budete hlavným vchodom, pohyb bude jednosmerný, preto budete vychádzať cez bránu B1.
Dodržiavaním stanovených nariadení a uvedomelým správaním nám pomôžete v organizovaní ďalších výstav.

Informácie pre predajcov na výstave Gardenia

Vážení predajcovia,
predajná plocha bude tento rok jednotná, a to 4 x 2m. Medzi jednotlivými stánkami bude rozostup 3m. Za predajným miestom budete mať priestor 4 x 1m na uskladnenie tovaru. Predajné miesta sú usporiadané na jednosmerný pohyb návštevníkov, preto sú všetky rovnocenné. Miesta sa prideľujú podľa poradia príchodu na výstavisko.

Cena za predajné miesto je jednotná: 200,- € / 2 dni (v cene je prenájom plochy, parkovanie 1 auta za stánkom, vstup na výstavisko pre 2 osoby). Majte prosím prichystanú hotovosť.  Po zaplatení predajného poplatku dostane predajca povolenie na predaj s číslom miesta, na ktorom bude predávať po celú dobu – toto povolenie slúži na vstup a výstup z výstaviska po celú dobu konania výstavy. Agrokomplex nebude realizovať žiadne dodatkové služby ako je pripojenie na vodu, elektrinu, stavba stánkov.

Organizačné pokyny:

  • Pri vstupe bude nutné predložiť negatívny RT-PCR alebo antigénový test nie starší ako 12 hodín – využiť môžete MOM pri press centre, ktoré bude otvorené od 5.00 hod. alebo potvrdenie o očkovaní / prekonaní ochorenia (podľa vyhlášky 203, §7) a tiež odovzdať kópiu živnostenského listu, alebo povolenia na predaj prebytkov.
  • Navigácia MOM pri press centre (otvorené od 05.00 hod.)
  • Vstup pre predajcov – bránou B2
  • Výstup pre predajcov – bránou B1
  • 21.5.-22.5.2021 od 6:00 do 9:00 navážanie tovaru
  • Návštevníci aj predajcovia musia dodržať povinnosti Rúško-Odstup-Ruky
  • Predajcovia sa musia riadiť  platným trhovým poriadkom

Záverečná správa Gardenia 2021 *

Organizátor:  agrokomplex NÁRODNÉ  VÝSTAVISKO, štátny podnik
Miesto konania: výstavisko Agrokomplex Nitra
Termín konania: 21. – 22. 5. 2021
Počet vystavovateľov: 40
Obsadená výstavná plocha: 1 150 m²
Počet návštevníkov: 2440

* Výstava sa uskutočnila za sprísnených protipandemických opatrení

Na stiahnutie

Aktuality a oznamy

Newsletter

Chcete dostávať informácie o aktuálnych výstavách?