V našich výrobkoch nenájdeš pridanú soľ, cukor, palmový tuk, ani žiadne konzervanty. Používame iba tie najkvalitnejšie orechy a aby sme zachovali ich maximálnu čerstvosť, pražíme si ich sami, bez pridania akýchkoľvek tukov.

InfiNuty, s.r.o.
Nejedlého 3205/1
841 02 Bratislava

InfiNuty založili dvaja dlhoroční kamaráti, Ivo a Marek, ktorých spojili vysokoškolské lavice Ekonomickej univerzity, regresné analýzy, Hicksove kríže, agregátne dopyty a nakoniec aj štátnice. Napriek tomu, že sú úplne rozdielni, niektoré veci majú spoločné. Obaja majú radi šport, prírodu a potrpia si na kvalitné potraviny.

PRÉMIOVÉ ORIEŠKY A ORECHOVÉ MASLÁ VYRÁBANÉ NA SLOVENSKU

INFINUTY sme v roku 2017 založili preto, aby sme na slovenský trh priniesli tie najkvalitnejšie oriešky z celého sveta. Starostlivo ich pre vás vyberáme a spracúvame tak, aby sme zachovali ich maximálnu čerstvosť a chuť. Okrem toho z nich priamo u nás v Pezinku vyrábame výnimočné orieškové maslá, ktoré si našli svojich pravidelných zákazníkov okrem Slovenska aj v Českej republike, Rakúsku, Slovinsku, Veľkej Británii, či Írsku. Veríme, že si naše oriešky a orechové maslá zamilujete aj vy :)“

 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo dotazov nás pokojne kontaktuj. A keďže sa stále cítime byť mladí, budeme veľmi radi, ak si budeme tykať.

Tel. Marek : +421 918 484 160
Tel. Ivo: +421 918 483 599

Na stiahnutie