Mesto Nitra bude hostiť 29. marca 2023 v priestoroch výstaviska Agrokomplex jedno z najväčších kariérnych podujatí – Kariéra EXPO.

Ak túžite po poriadnej životnej zmene, končíte školu alebo si hľadáte svoju prvú pracovnú príležitosť, príďte na Kariéra EXPO Nitra. Využite príležitosť stretnúť tých najlepších zamestnávateľov v regióne, ku ktorým sa možno inak nedostanete.

Stačí sa len zaregistrovať, vstup na podujatie je úplne ZADARMO. https://karieraexpo.zoznam.sk/registracia/

Súčasťou podujatia je aj konferencia. Aj tento rok vás čaká bohatý sprievodný program, môžete sa tešiť na množstvo inšpiratívnych prednášok, modelové rozhovory, ktoré pomôžu odbúrať obavy z pohovoru, otestovať si jazykové či IT zručnosti, alebo si vytvoriť profesionálnu fotografiu na CV.

Kariéra expo

Medzi vystavovateľmi nebudú chýbať lokálne ani popredné svetové spoločnosti. Spoznajte zamestnávateľov, ktorí sú špičkou v oblasti IT, ľudských zdrojov, automotive, technológií a ďalších odvetví. „Nitriansky kraj patrí dlhodobo medzi regióny s najnižšou nezamestnanosťou. Pôsobí tu veľa významných zamestnávateľov, najmä v oblasti priemyslu. Viaceré spoločnosti sa tu plánujú v blízkej dobe rozrastať a naberať nových zamestnancov. Pracovných príležitostí je stále veľa a uchádzačov na ich obsadenie je nedostatok. Zamestnávatelia sú tak nútení hľadať spôsoby, ako získať vhodných kandidátov. Jednou z možností je aj posilňovanie zamestnávateľskej značky. Práve veľtrh práce Kariéra EXPO ponúka možnosť pre zamestnávateľov, ktorí môžu formou osobného kontaktu s návštevníkmi presvedčiť kandidátov, že práve oni sú pre nich tou správnou voľbou,” uvádza Peter Libuša, CEO portálu Kariéra.sk.

Viac informácií na: https://karieraexpo.sk/

Aktuality a oznamy