Veľtrh Nábytok a Bývanie 2021

 30 rokov nábytkového dizajnu v Nitre

Národné výstavisko Agrokomplex v Nitre prináša návštevníkom výstavy Nábytok a Bývanie už 30 rokov novinky z oblasti nábytkového dizajnu, bytových doplnkov a zariadení pre dom i záhradu. Tento rok sa bude konať v netradičnom termíne 23. – 27. júna.

Súčasný spôsob bývania je priamo ovplyvnený zmenou životného štýlu v období pandémie, ktorý sa prejavil i novým nákupným správaním. Vznikla potreba vytvoriť priestor pre prácu z domu, preto sa najmä obývacie izby v súčasnosti menia na multifunkčný priestor zahŕňajúci kanceláriu, herňu či telocvičňu. Základom je maximálne využitie priestoru pre potreby členov domácnosti, ktorí trávia oveľa viac času v interiéri. Prirodzene tak vznikla tiež potreba priniesť si domov kúsok prírody, či už v podobe izbových rastlín, dekorácií z machu, bambusových doplnkov alebo zelených obrazov, ktoré prinášajú pozitívnu energiu.

Nakupovanie sa presunulo najmä do on-line priestoru, avšak sú určité kategórie produktov, ktoré je potrebné vidieť a vyskúšať si naživo. Z fotografie či videa nie je možné zistiť nakoľko je sedačka pohodlná, kuchynská zostava skutočne ergonomická a pod. Vyskúšať si výrobok a priamo konzultovať jeho výhody s predajcom je nenahraditeľné, obzvlášť ak je predajcov niekoľko stoviek pod jednou strechou.

Veľtrh Nábytok a Bývanie prinesie pestrú prehliadku nábytkárskych noviniek. Vystavovatelia predstavia exponáty zamerané na moderné riešenia bytov, domov a ich technického vybavenia. Trendovým sa pre rok 2021 stáva udržateľný nábytok a opätovne použiteľné materiály, z farieb je to najmä neutrálna sivá v kombinácii so žiarivou žltou. V tejto sezóne budú mimoriadne populárne prírodné drevené povrchy, najmä borovica a smrek a  prírodné materiály ako sklo, kameň a kov. Inteligentné kuchyne sú doslova revolučnou súčasťou nového poňatia kuchynského nábytku, čo patrí k najdôležitejším trendom roku 2021. Biela farba kuchýň je už minulosťou. V súčasnosti sú moderné pastelové odtiene, variácie zelených a modrých tónov, šedá, čierno-biela alebo čierna v kombinácii s drevenými a kovovými detailmi.

Nenechajte si ujsť 30. ročník najväčšej prehliadky nábytku a bývania v stredoeurópskom regióne! Veľtrh Nábytok a Bývanie môžete navštíviť od 23. – 27. júna 2021 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Vstupné: 6
Vstupné zľavnené: 4
Parkovací lístok pre osobné auto: 6
Parkovací lístok autobus: 20
Parkovací preukaz areál: 40
Parkovací preukaz parkovisko AX: 20
Vystavovateľský preukaz: 12
Firemná pozvánka: 6
Katalóg výstavy: 5
-

Aktuality a oznamy

Newsletter

Chcete dostávať informácie o aktuálnych výstavách?