Otvorenie Relax Parku 2019

Otvorenie novej športovo-oddychovej zóny spojené s rodinnou opekačkou.

Už v sobotu 17. augusta sa uskutoční slávnostné otvorenie RELAX PARK AGROKOMPLEX. Brány sa otvárajú o 12:00 a zahájenie sa uskutoční o 15:00 hod. Súčasťou programu bude aj vystúpenie populárnej kapely S HUDBOU VESMÍRNOU. V deň otvorenia je vstup voľný! 

Sú pripravené viaceré ohniská na rodinné opekanie. Predaj výrobkov na opekanie vám v prípade potreby zabezpečí stánok FARMFOODS – výnimočné potraviny. Náradie na opekanie je možné kedykoľvek zapožičať priamo v Relax Parku.


Príďte k nám na rodinnú opekačku! Pripravené budú udržiavané ohniská i náčinie na opekanie. Kto si neprinesie vlastné špekáčiky a slaninku, bude mať možnosť zakúpiť si produkty v stánku FARMFOODS – výnimočné potraviny.

Spolu uvedieme do života i novú asfaltovú dráhu – odporúčame priniesť si vlastné bicykle, kolobežky, kolieskové korčule.

V Relax Parku zažijete kopec zábavy! 

Oddýchnete si na pieskovej pláži, deti potešia skákacie hrady, detské ihrisko, fotokútik Fun Face a maľovanie na tvár. V Relax Parku si môžete zahrať stolný tenis, plážový futbal, plážový volejbal či bedminton.  Športové náčinie zabezpečí výstavisko Agrokomplex.

Tešiť sa môžete i na vystúpenie kapely S HUDBOU VESMÍRNOU


agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. plní sľuby a otvára prvýkrát v histórii svoje brány športuchtivým obyvateľom z Nitry a okolia. Relax Park Agrokomplex sa nachádza v parkovej časti areálu, v okolí jazier a trávnatých plôch.  Rozloha Relax Parku má viac ako 2000 m2 plus asfaltová športová trať dlhá viac ako 2 km.

Na ihriská v novom Relax Parku sme priviezli jemný, hygienicky upravovaný piesok najvyššej kvality, ktorý pochádza zo Záhoria. Pláž je možné využiť na slnenie a športy ako sú napríklad plážový volejbal, futbal, plážová hádzaná , bedminton či petang.

Relax Park Agrokomplex bude pre verejnosť otvorený počas výstav a zároveň počas rodinných víkendov, ktoré budú organizované dvakrát do mesiaca až do októbra, kým to bude počasie umožňovať. O každom rodinnom víkende, ktorý sa bude konať v Relax Parku budeme verejnosť vopred informovať.


NAVIGÁCIA

Park je prístupný z Akademickej ulice, na konci ktorej sa nachádza brána do výstaviska s označením B3. Výhodou je bezpečnosť, pretože v areáli nejazdia žiadne autá

Aktuality a oznamy