Našou hlavnou činnosťou je predaj špičkových zariadení pre malé, stredné aj väčšie pekárne a cukrárne, a vďaka dlhoročným kontaktom máme stabilnú sieť spoľahlivých partnerov vo svete.

PekaStroj s.r.o.
Priemyselná 4
949 01 Nitra

 

info@pekastroj.sk
+421 902 944 531
+421 37 651 6762
FACEBOOK PEKASTROJ

Po viac ako dvadsiatich rokoch na trhu je firma PekaStroj expert na dodávku pekárenskej a cukrárenskej technológie na Slovensku.

Všetko pre pekárne a cukrárne na jednom mieste

Komplexne zastrešíme zariadenie prevádzky od návrhu, cez výrobu a montáž až po servis tak, aby sa pekári a cukrári mohli plne venovať  tomu, čo vedia najlepšie – pečeniu chrumkavého chleba alebo na jazyku sa rozplývajúcich koláčov. Máme aj vlastnú výrobu doplnkového zariadenia a vybavenia, takže všetko potrebné pre vašu pekáreň môžete dostať na jednom mieste.

Nechceli sme byť len „obyčajným“ predajcom strojov do vašich pekární a cukrární. Našou misiou je zvyšovať povedomie o tom najlepšom, čo môžete v pekárenskom a cukrárenskom svete nájsť.  Prepadli sme vášni skúmať všetko, čo sa môže podpísať pod chuť voňavého chleba, do zlatista vypečeného pečiva a výborných koláčov. Zaujímajú nás nielen moderné technológie a zariadenia, ale snažíme sa kontinuálne rozširovať svoje znalosti o pôvode a kvalite ingrediencií, výrobe a charakteristike múky, či spracovaní cesta.

PekaStroj má špičkových partnerov po celom svete

Ponúkame nielen tradičné etážové či rotačné a modulové pece od špičkového výrobcu POLIN z talianskej Verony, ale tiež belgickú kvalitu od spoločnosti JAC alebo univerzálne tvarovacie linky značky SANDORE a ďalšie špecifické technológie použiteľné v celej potravinárskej sfére. K tomu nonstop servis s vlastným skladom náhradných dielov.

Výhradne aj nevýhradne zastupujeme popredných zahraničných výrobcov pecí, strojov, síl  a  iných zariadení pre pekárne, cukrárne, veľkokuchyne a gastronómiu ako sú JAC, POLIN, SOTTORIVA, EUROPA, HOONVED, MINIPAN, UNOX, HAUSSLER, ITALPAST, MIXER, LAINOX, RAM, LEPAVONI, EDHARD, GASPARIN, GOSTOL-GOPAN, Jürgen-Peters, SIGMA,TOPOS,IZO,SANDORE,GODET a iné spoločnosti zo sveta.

Profitujte aj vy z mnohoročných skúseností PekaStroj

Či už dodávame len stroje alebo zariaďujeme kompletnú pekáreň či cukrárenskú prevádzku na kľúč, naši klienti vždy dostanú zadarmo niečo zásadné navyše – naše mnohoročné skúsenosti, ktoré odovzdávame aj prostredníctvom rôznych vzdelávacích podujatí a aktivít priamo v našej centrále v Nitre alebo v rámci profesijných združení ako je slovenský Zväz pekárov, cukrárov a cestovinárov na veľtrhoch a výstavách.

To, že sme sa naplno upísali pekárenskému a cukrárenskému remeslu, dokazuje aj skutočnosť, že sme v Nitre zriadili vlastnú výrobu doplnkového nerezového zariadenia a vybavenia pre pekárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky, takže k vašej novej peci či linke vám na mieru vyrobíme aj sady plechov a foriem na pečenie, pracovné stoly, drezy, dávkovače a skrinky. Skrátka, pomôžeme vám zariadiť vašu prevádzku tak, aby sa na nič dôležité nezabudlo – doslova od pracovných rukavíc až po balenie a distribúciu hotových výrobkov.

Na stiahnutie