Slovenská spoločnosť RYBA Košice, spol. s r.o. má dlhoročnú tradíciu. Nadväzuje na existenciu štátneho podniku RYBA Košice, ktorý vznikol už v 40-tych rokoch a bol ojedinelým svojho druhu. V čase privatizácie v roku 1992 zamestnávala 78 zamestnancov, v súčasnosti v dôsledku rozšírenia výroby a obchodnej činnosti má 154 zamestnancov. Výrobné a administratívne priestory spoločnosti sú umiestnené v ucelenom areáli na vlastných pozemkoch. Spoločnosť investovala do modernizácie celého podniku v súlade s progresívnymi trendmi a normami európskej úrovne. Dlhodobé a stabilné pôsobenie spoločnosti RYBA Košice je dôkazom správneho strategického rozhodovania. Dôležitým medzníkom vo vývoji spoločnosti RYBA Košice je pridelenie identifikačnej značky SK 9-90 ES pre produkciu a vývoz do členských štátov EÚ. V súčasnosti má spoločnosť RYBA Košice päť odbytových stredísk na Slovensku a jedno v Maďarsku a 6742 aktívnych odberných miest.

RYBA Košice, spol. s r.o.
Južná trieda 54
040 01 KOŠICE
Bezplatná zákaznícka linka: 0800 828 747

Dnešný sortiment spoločnosti prezentujú dve sortimentné brandové značky: „RYBA more zdravia“ – rybacie výrobky a „PIKNIK“ – lahôdkové výrobky. Skupina výrobkov značky „RYBA more zdravia“ pokrýva široké spektrum mrazených a chladených rybacích produktov. Sortiment značky „PIKNIK“ chladené a mrazené lahôdkové produkty. Sortiment spoločnosti RYBA Košice tvorí cca 400 druhov potravinových výrobkov.

Predajňa –  fastfood 

Fastfood Ryba Košice má v Košiciach svoju tradíciu. Svojej obľúbenosti sa tešil skôr ako vznikli prvé predajne s hotdogmi, hamburgermi, pizzérie a iné, dnes početné, siete fastfoodového stravovania. Za svoju popularitu vďačí tradičným receptúram a výrobkom, ktoré milujú nielen Košičania. Tresku, zavináče, lahôdkové šaláty, ale aj rôzne špeciality z rýb sladkovodných aj morských nájdete v ponuke v prevádzke na Južnej triede.