Svadobné dni & Beauté 2019

 

Street Fashion v svadobnej móde

Hľadáte dokonalé svadobné šaty, najlepšie obrúčky, inšpiráciu na perfektný svadobný účes či originálne svadobné oznámenia? Všetko pre nezabudnuteľnú svadbu nájdete na výstave Svadobné dni a Beauté od 18. do 19. 1. 2019 v Nitre.

Dva dni v druhej polovici januára budú patriť všetkým, ktorí sa chystajú povedať si svoje áno a záleží im na každom detaile. Rozhodovanie o štýle a dizajne jedného z najdôležitejších dní v živote človeka spríjemní každému návštevníkovi svadobnej výstavy množstvo sprievodných akcií a súťaží.

Naj nevesta bude aj tento rok prestížna súťaž plná estetiky. Úlohou súťažiacich bude vystihnúť prvky na základe názvu témy, ktoré zakomponujú do svojich modelov, a tým ponúknu vlastnú víziu dokonalej nevesty. Novinkou tohto ročníka je súťaž „Naj ženích“. Témami tohto ročníka sú Street Fashion BRIDE, Street Fashion GROOM.

Vlasovú šou príde predviesť víťaz prestížnych medzinárodných ocenení Alexander Sokolov a talentovaný kaderník Michal Lenčéš. O dokonalý vzhľad vlasov, brady a fúzov všetkých moderných mužov sa postarajú barberi Ladislav Baláž a Jozef Baláž, ocenení na medzinárodnej súťaži Barber Battle. Svoje umenie predstaví tiež barber Henrich Bagin.

Vizážistické umenie predvedú výherkyne celoslovenských súťaží „Vizáž roka“, „Naj nevesta“ a tiež mnoho súťažných tímov.

Cukrári ukážu návštevníkom výstavy svoju zručnosť, fantáziu a predovšetkým lásku k tomuto sladkému remeslu. Floristi predstavia kvetinové čelenky, náramky, náhrdelníky a ďalšie ozdobné prvky z kvetín v súťaži Svadobný šperk roka.

Bohatý sprievodný program ozvláštnia prezentácie svadobných salónov, módnych návrhárov i módna prehliadka značkovej spodnej bielizne. O hudobné spestrenie sa postará svadobný pianista Peter Zbranek a hudobná skupina DIOS.

Novinky zo svadobnej oblasti si minulý rok na výstavisko Agrokomplex prišlo pozrieť viac ako päť a pol tisíc návštevníkov. Veľké množstvo rôznych druhov svadobnej výzdoby, svadobných klenotov, oznámení, kvetov, šiat a svadobnej gastronómie ponúkne verejnosti výstava Svadobné dni a Beauté aj v roku 2019.

Rozprávkovú atmosféru a neuveriteľnú pohodu zažije každý, kto bude chcieť nahliadnuť na to najlepšie, čo sa vo svadobnej móde chystá v najbližšom období.

Všetky zakúpené vstupenky budú zlosovateľné a návštevníci si zasúťažia o hodnotné ceny, ktoré spestria ich svadobný deň a „medové týždne“.

Sprievodný program

18.1.2019 Piatok:

9.00 – 12.30 Prezentácia cukrárov – Svadobná torta od skutočných majstrov
8.15 – 12.00 Príprava súťažiacich Naj nevesta – Street Fashion Bride a Naj ženích Street Fashion Groom
10.00 Otvorenie výstavy
12.30 – 13.30 Hodnotenie súťažiacich Naj nevesta Naj ženích na pódiu
13.30 – 14.00 Vlasová a vizáž show Alexander Sokolov
14.00 Vyhodnotenie súťaže Naj nevesta a Naj ženích
15.00 Róbert Bartolen – viazanie kytíc na hlavnom pódiu
Medzivstupy vstupy:  hudobná skupina DIOS, svadobný pianista Peter Zbranek

19.1.2019 Sobota:

9.00 Hudobná skupina DIOS
10:00  – 10.30 Kvetinová show – Vydavateľstvo Profi Press a časopis Floristika
11.00 – 11.30  Vlasová a vizáž show Alexander Sokolov barber show – výhercovia celoslovenských súťaží
11.30 Módna prehliadka pre pánov značky BIZARRE
11.45  Vlasová a vizáž show Alexander Sokolov, LeRen Renáta Lenčéšová
12.15 Prehliadky návrhárov: Daniela Abelovská
12.30 – 16.00  Módna prehliadka svadobných salónov
16.00 Zlosovanie výherných vstupeniek
16:20 Módny vstup Natasha Azariy

Medzivstupy : hudobná skupina DIOS, svadobný pianista Peter Zbranek

Zmena programu vyhradená.

 

Módna návrhárka Daniela Abelovská, ktorá pod značkou AD-STYLE prináša moderným, nezávislým a náročným ženám nadčasovosť a eleganciu, predstaví návštevníkom svoje modely na výstave Svadobné dni & Beauté v sobotu 19.1. o 12:15.

Monika Sisková, cukrárka a majiteľka známej firmy Monikinetorty s.r.o., ktorá vytvára jedinečné torty, plné fantázie, vždy však inšpirované požiadavkou mladomanželov, bude v piatok 18. 1. o 10.00 hod. na výstave Svadobné dni & Beauté dekorovať svadobnú tortu priamo na hlavnom pódiu. Monike Siskovej budú na pódiu robiť spoločnosť aj budúce cukrárky, mladé študentky SOŠ potravinárskej z Nitry.

 

Svadobne-dni-2019 víťazné modely

Mediálni partneri

Aktuality a oznamy