Svadobné centrum EvaMária

Svadobné centrum EvaMária je tou správnou voľbou pre váš svadobný deň. Nájdete u nás všetko od svadobných šiat, oblekov, topánok, doplnkov až po obrúčky na jednom mieste.

Ponuka svadobného centra je oveľa rozsiahlejšia, ako sa zdá. Čo sa nezmestí na plochu 250 m2, to nájdete na našom webe v sekcii na objednávku alebo v našom eshope doklepnito.eu

Svadobný salón EvaMária v Seredi ponúka nevestám vždy len tie najtrendovejšie modely a doplnky, ktoré vyberáme s myšlienkou zvýrazniť krásu konkrétnej nevesty. Pretože len krásne šaty nestačia. Záleží nám na tom, aby šaty nevesty zvýrazňovali ženskosť a samé sa v nich cítili krásne. Pokladáme za mimoriadne dôležité pristupovať individuálne ku každej neveste, jej snom a predstavám.

Súbežne s ponukou v salóne sú vám k dispozícii ďalšie modely svadobných šiat na webe salonevamaria.eu v sekcii na objednávku alebo v eshope doklepnito.eu, v ktorom si môžete vybrať taktiež z ponuky krásnych a rovnako kvalitných šiat za dostupné ceny.

Objednávky svadobných šiat u nás sa obávať nemusíte. Ponúkame totižto službu tzv. nezáväznej objednávky, kedy vám môžeme dať ušiť šaty tabuľkovej veľkosti – len na vyskúšanie. Záleží nám na vašej spokojnosti, a preto, ak by sa vám objednané šaty nepáčili, vyberieme iné a tieto si počkajú v salóne na „svoju“ nevestu.

Našimi rukami už prešli tisícky neviest so svojimi potrebami, predstavami, snami, ktoré nám nie sú ľahostajné. Stovky rôznych modelov, vďaka ktorým sme načerpali nespočetné množstvo skúseností, a tým sa nám darí naše služby deň čo deň zdokonaľovať.

V svadobnom salóne EvaMária si prídu na svoje aj vaše mužské polovičky. Na pánov čaká široký výber oblekov vysokej kvality vďaka možnosti navrhnúť si vlastný, jedinečný, dokonale zladený a hlavne plne funkčný oblek.

Veľkou prednosťou nášho salónu je, že s výberom svadobných šiat a obleku vám bude pomáhať naša odborníčka, ktorá sa s nadšením nechá vtiahnuť do vašich predstáv a pomôže nielen so zladením svadobného páru, ale aj s prispôsobením sa celkovému vzhľadu vášho svadobného dňa.

Keďže našu ponuku neustále starostlivo vyberáme a dopĺňame, pokladáme za mimoriadne dôležité aj zachovanie vysokej kvality za primeranú cenu, dostupnú našim zákazníkom. Dbáme na to, aby cene zodpovedala aj kvalita našich produktov.

Veríme, že čoskoro sa spoločne stretneme u nás v svadobnom salóne v Seredi a budeme sa môcť stať súčasťou oslavy vašej lásky. Nezabudnite si preto u nás rezervovať termín v predstihu. Kontaktovať nás môžete telefonicky, ale aj na našich stránkach, radi vám na vaše otázky odpovieme.

Aktuality a oznamy