Valentínsky beh 2020

Organizátor: agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p.
Dátum: sobota, 15.2. 2020
Miesto: Relax Park Agrokomplex, Akademická ulica, Nitra, vstup bránou B3


Kategórie:
‐ dievčatá do 8 rokov: 100m
‐ chlapci do 8 rokov: 100m
‐ dievčatá 9 až 14 rokov: 300m
‐ chlapci 9 až 14 rokov: 300m
‐ muži 15 rokov a viac: 5km
‐ ženy 15 rokov a viac: 5km
‐ štafetový beh zaľúbených 5km

Trať: asfaltová dráha = okruh v Relax Parku

Štartovné: 0 €

Ceny: Každé dieťa v cieli = sladká odmena a pitný režim
Prví traja muži a prvé tri ženy = poháre
Víťazi štafetového behu zaľúbených = tematické poháre

Štafetový beh zaľúbených INFO:
Ako prvý štartuje muž, odbehne jeden 2,5 km okruh a v priestore štart/cieľ ho bude čakať bežecká
partnerka, ktorej odovzdá štafetu ľubovoľným dotykom (môžu sa aj pobozkať). Druhý úsek 2,5 km
beží žena a v cieli ju čaká muž a odovzdá jej pozornosť od organizátora.
Všetci bežci, ktorí prebehnú cieľom, dostanú pamätné účastnícke medaily.
V cieli bude pre každého účastníka pripravené občerstvenie a pitný režim.

Časomiera: Počas zážitkového behu nebude prítomná profesionálna časomiera, preto
žiadame bežcov, ktorí si chcú svoj bežecký výkon odmerať, aby použili vlastné hodinky.

Prihlasovanie

Registrácia

Prihlasovanie na mieste bude možné iba v prípade nenaplnenia limitu do 13.2.2020. Informáciu o limite zverejníme na webe Agrokomplex a na Facebooku najneskôr 14.2.2020. Počet účastníkov je limitovaný: deti 100 štartových čísiel, dospelí 200 štartových čísiel, štafety 50 x 2 štartové čísla

Mapa Valentínskeho behu

Časový harmonogram:

12:00 – 14:30 Prezentácia
14:30 Štart detských kategórií
15:00 Štart 5km beh + štafetový beh zaľúbených
16:00 Vyhlásenie výsledkov, odovzdanie cien /prvé tri ženy + prví traja muži/
Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu i časového harmonogramu, ktorý bude včas avizovať na sociálnej sieti Facebook a na webe www.agrokomplex.sk

Facebook-icon

Mediálni partneri:

logo-beh-with-claim@2x

Partneri:

Granden logo
3D_ Rio Fresh broskyna 0,2L_ENG Koliba WPC logo web


Štartová listina

Na stiahnutie

Výsledky

 

Ženy

1.Jana Kleskeňová

2.Marta Gatialová

3.Silvia Behúlová

Muži

1.Adam Klbik

2.Jozef Čurlej

3.Henrich Pršek

 

Štafety

1.Gabriel Švajda a Jana Šimunková

2.Lukáš Bobula a Simona Hudoková

3.Tomáš Gatial a Zuzana Nagyová

Chlapci do 8 rokov

1.Michal Gabula

2.Filip Tóth

3.Jakub Prešinský

Dievčatá do 8 rokov

1.Viktória Trnková

2.Saška Móriová

3.Alexandra Belovičová

Chlapci do 14 rokov

1.Michal Kunkel

2.Filip Ábel

3.Simon Hruboň

Dievčatá do 14 rokov

1.Silvia Králiková

2.Kvetka Jasníková

3.Nelly Helmešová

Aktuality a oznamy

Newsletter

Chcete dostávať informácie o aktuálnych výstavách?