agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. spúšťa pilotný projekt online výstavy Svadobné dni 2021

Má sa tak stať práve ku dňu Valentína kedy začína kampaň na nábor vystavovateľov. Cieľom online výstavy je pomôcť firmám zostať v spojení so svojimi zákazníkmi v čase keď to opatrenia nedovoľujú. Nevesty, ktoré sa tento rok vydávajú alebo plánujú svadbu, chcú nájsť všetko pre dokonalú svadbu a ideálne na jednom mieste.

Agrokomplex cíti zodpovednosť a robí všetko pre podporu sektorov, ktoré sú zastúpené na jeho výstavách. Vystavovateľov poteší prijateľné nastavenie cien a svojim prihlásením na online výstavu budú automaticky zaradení do súťaže. Vyžrebovaný výherca získa 20m2 výstavného priestoru na ďalší ročník Svadobných dní.

Projekt bude sprevádzať online kampaň so silnou podporou na sociálnych sieťach. Návštevníci sa môžu tešiť na súťaže o ceny od vystavovateľov, videá s prezentáciami najnovšej módy, články, live streamy a podcasty. Obsah bude venovaný širokému spektru tém tak aby si každý prišiel na svoje. Kompletný harmonogram a profily vystavovateľov budú všetky zverejnené na stránkach SvadobneDni.sk. Po uvoľnení opatrení oživíme celý projekt novou reklamnou kampaňou aby sme našim vystavovateľom uľahčili opätovné naštartovanie svojho biznisu.

Veríme, že projekt online výstavy Svadobné dni je najlepším spôsobom na to, aby firmy zostali na očiach a v mysli budúcich neviest a nadšencov módy. Zapojiť sa môžu všetci, ktorých sa daná téma akýmkoľvek spôsobom dotýka a dostanú celoročný priestor na svoju prezentáciu. A najlepšie – všetok obsah je pre návštevníkov dostupný zdarma!

Aktuality a oznamy