Vážení návštevníci,

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. sa, po dohode s vystavovateľmi, rozhodol zrušiť pripravovanú výstavu Dni nábytku, ktorá sa mala konať v termíne 8. – 12. septembra 2021.

Výstavu Dni nábytku sme chceli priniesť všetkým návštevníkom, bez ohľadu na ich preferencie týkajúce sa očkovania. Pre výstavy v interiéri sú nastavené limity v zóne „monitoring“, v ktorej sa Nitra momentálne nachádza, na 500 účastníkov na podujatí. Do tohto počtu sa zarátavajú nie len návštevníci, ale aj samotní vystavovatelia, čo značne ovplyvňuje počet návštevníkov, ktorí by sa na výstavu reálne dostali. Ak by sa situácia čo i len mierne zhoršila, limit zúčastnených ľudí by rapídne klesol, a to na 50 ľudí v interiéri.

Jednou z prekážok je aj samotná dostupnosť vystavovaných produktov, nakoľko je v súčasnosti v nábytkárskej oblasti veľkým problémom aj chýbajúci vstupný materiál, nedostatok hotových produktov na sklade a s tým súvisiace dlhé dodacie lehoty.

Veríme, že podmienky organizácie hromadných podujatí budú v marci 2022 ustálenejšie a nám sa tak podarí zorganizovať veľtrh v plnom rozsahu a spoločne oslávime 30. ročník veľtrhu Nábytok a Bývanie. Tešiť sa môžete na bohatý sprievodný program, aktuálne trendy v nábytkárskej oblasti, prednášky pre odbornú verejnosť a návštevnícke súťaže.

 

Aktuality a oznamy