Nitra, 14. októbra 2020 – Kontraktačno predajný veľtrh zameraný na trendy modernej gastronómie, potraviny, nápoje a zdravý životný štýl GASTRA & KULINÁRIA sa spolu s výstavou POKLADY REGIÓNOV v roku 2020 neuskutoční.

Prvý ročník výstavy Gastra & Kulinária sa v roku 2019 stretol s veľmi pozitívnym ohlasom. Ponuka kvalitných potravín, nápojov, ingrediencií, ale aj inovácie v technológiách a vybavení pre potravinársky priemysel, gastronomické a ubytovacie zariadenia prilákala viac ako 19 700 návštevníkov.

Medzi koronavírusom najviac zasiahnuté odvetvia patrí oblasť gastronómie a turizmu. Projekt Poklady regiónov mal, okrem chutných regionálnych špecialít, predstaviť aj samotné slovenské regióny plné prírodných krás, pamätihodností a turistických atrakcií.

Vyhlásenie núdzového stavu a mimoriadne prísne opatrenia nám v tomto roku neumožňujú zorganizovať plánované výstavy Gastra & Kulinária a Poklady regiónov.

Veríme, že spoločnými silami pomôžeme našim vystavovateľom znovu naštartovať ich podnikanie a na výstave Gastra & Kulinária 2021 predstavíme verejnosti horúce novinky z oblasti potravinárstva, turizmu, hotelierstva a verejného stravovania.

Výstavisko Agrokomplex bude 10. – 13. 11. 2021 patriť dobrému jedlu, zdravým a chutným špecialitám, ktoré potešia nie len oči, ale i chuťové poháriky.

Aktuality a oznamy