Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2023 začínajú už 28.9., v Nitre si o 17 000 € zahrá 6 elitných CS:GO tímov z našej scény.

Offline finále sa uskutoční 28.9. – 1.10.2023 v nitrianskom Agrokomplexe.

Majstrovstvá SR v elektronických športoch CS:GO sa v tomto roku uskutočnia už 28.9. – 1.10.2023 spoločne s výstavou Autosalón AUTOSHOW v areáli Agrokomplex Nitra. Elitná šestica tímov z československej scény Counter-Striku bude hrať o finančný prizepool 17 000 €, putovnú trofej a titul majstra Slovenska. Práve ty môžeš byť pri tom!

KTORÉ TÍMY UVIDÍŠ NA FINÁLE MSR 23 V NITRE?

Minuloročný víťaz – Dynamo Eclot – sa opäť predstaví na pódiu a pokúsi sa o zopakovanie svojho úspechu. Miestenku na 4ka MSR 23 si tento stabilný český tím vybojoval prostredníctvom 3. sezóny našej CS:GO ligy YGames PRO Series, kde sa umiestnili na najvyššom (bronzovom) mieste spomedzi SK/CZ tímov. Druhú miestenku z YGames PRO Series získala zostava tímu SINNERS, ktorý po prvýkrát zavítajú na slovenské majstrovstvá.

Z PRO Series ligy mali na 4ka MSR postupovať až prvé 4 domáce tímy umiestnené na najvyšších priečkach, ale vzhľadom na zmeny v zostavách daných tímov (výmena väčšiny zostáv), boli dva sloty nahradené divokou kartou organizátora. Tú získali tímy Sampi a Enterprise, ktoré patria k špičke domácej scény a nachádzajú sa na 3. a 4. mieste eplayer.cz rebríčka hneď za SINNERS a Dynamo Eclot.

Piatym tímom, ktorý sa pozrie do Nitry je zostava UNiTY, ktorá získala pozvanie na turnaj na základe tretieho Wild Card organizátora.

6. účastníka Tipsport CS:GO turnaja spoznáme po odohraní otvorenej kvalifikácie, ktorá je na programe v nedeľu 10.9.2023

ČO TI PRINESIE MSR 2023?

Okrem Tipsport CS:GO turnaja sa môžeš tešiť na veľa sprievodných aktivít a programu. Ako návštevník podujatia si budeš môcť vyskúšať virtuálnu realitu, zabaviť sa v obrovskej hernej zóne a vyskúšať jednu z mnohých zaujímavých atrakcií v stánkoch našich partnerov.

Slovenská sporiteľňa ti prinesie Drone racing, v stánku Nintendo si vyskúšaš ich skvelé konzoly a zaujímavé hry. Škoda Slovensko ti prinesie skvelé závodné hry. Okrem toho sa môžeš tešiť na meet & greet zónu od Monster, populárne Maťove akcie alebo zaujímavú súťaž o najlepšiu PC zostavu od Fractal Design a mnohé ďalšie.

Okrem toho si môžeš pozrieť aj kompletnú výstavu Autosalón AUTOSHOW, ktorá ti prináša najnovšie modely známych automobilových značiek. Toto všetko v cene 1 lístku.

Viac informácií o MSR nájdeš podstránke venovanej podujatiu – klikaj SEM.

MSR 23 ti prináša generálny partner 4ka, hlavní partneri Tipsport, Slovenská sporiteľňa, DELL.

 


So Slovak Lines na výstavu Autosalón Autoshow a Majstrovstvá SR v elektronických športoch!


Odvezte sa pohodlne na Majstrovstvá SR v elektronických športoch a Autosalón Autoshow Nitra so Slovak Lines Kúpte si spiatočný lístok na autobus, ktorý slúži zároveň ako VSTUPENKA na 2 skvelé podujatia.
bit.ly/bus_na_msr
Autobusy odchádzajú z Bratislavy a Trnavy, a privezú vás priamo na Agrokomplex (a odvezú domov).

Generálny partner

Partneri

ŠKODA
SLSP
TIPSPORT
Monster
DELL
Pringles

Aktuality a oznamy