Majstrovstvá SR v elektronických športoch

Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2022 prichádzajú na výstavisko Agrokomplex Nitra.

Najväčšie ešportové podujatie na Slovensku sa premiérovo predstaví v Nitre.

Výstavisko Agrokomplex Nitra prináša tento rok spojenie dvoch jedinečných podujatí, ktoré poteší milovníkov hier, ešportu a automobilov. Už 13.-16. októbra sa uskutoční najväčšie progamingové podujatie na Slovensku – Majstrovstvá Slovenskej Republiky v elektronických športoch – spolu s 27. ročníkom Autosalón Autoshow Nitra.

4-dňové podujatie sa predstaví v Nitre začiatkom októbra a prinesie zápasy najlepších slovenských a českých tímov v súboji o vytúženú trofej a hodnotný finančný prizepool. Návštevníci Agrokomplexu si budú môcť vyskúšať virtuálnu realitu, retroherňu, laser game a mnoho ďalších atrakcií vo free to play zónach od partnerov podujatia. Nebude chýbať skvelý sprievodný program, plný youtuberov, streamerov,  profesionálnych hráčov, cosplayerov v herných kostýmoch a mnoho ďalších atrakcií.

Na viac ako 3000 metroch štvorcových sa o zábavu návštevníkov postarajú najlepší hráči a tímy domácej scény a rôzne známe osobnosti z online sveta.

Podujatie sa malo premiérovo uskutočniť v spojenej forme už v roku 2020, avšak vzhľadom na pandemické opatrenia sa muselo presunúť. Dúfame, že už tento rok sa spoločne uvidíme na výstavisku Agrokomplex Nitra a zažijeme pravú atmosféru prestížnych ešportových podujatí.

Pre viac informácií o podujatí sledujte weby https://agrokomplex.sk  a https://yzone.sk/.

Facebook: https://www.facebook.com/YGamesSlovakia

Instagram: https://www.instagram.com/ygames.sk/

Aktuality a oznamy