Nábytok a Bývanie 2019

„Vplyv životného štýlu na súčasné bývanie“

Zariaďujete si byt alebo dom? Hľadáte moderný, nadčasový a dizajnový nábytok? Tak sa poďte inšpirovať najväčšou ponukou nábytku a bytových doplnkov pod jednou strechou na Slovensku. Medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie Vám prináša množstvo nápadov, ako si štýlovo, originálne a vkusne zariadiť bývanie.

Veľtrh je miestom premiér nových produktov, výrobkov limitovaných edícií a miestom uvedenia nových modelov na trh. Verejnosti bude predstavený nový rohový, trojstranný krb na drevo s ohýbaným sklom, ktorý je unikátny aj jedinečným akumulačným ťahovým systémom. Návštevníci uvidia tiež nový rad krbových vložiek, špeciálnu limitovanú edíciu najvýkonnejšieho centrálneho vysávača, nový luxusný model vysokej postele, ale i dizajnové produkty pre čistý a zdravý vzduch. Slovenskú premiéru bude mať aj revolučný model robotického vysávača, ktorý prinesie užívateľovi novú úroveň inteligencie a automatizácie vďaka vyprázdňovacej stanici. A to nie je všetko! Každý vystavovateľ prináša to najlepšie a najnovšie zo svojej ponuky. Mnohé z nich prihlasujú do súťaže o cenu veľtrhu, ktoré posudzuje odborná komisia v 8 kategóriách.

Všetky zakúpené vstupenky na veľtrh Nábytok a Bývanie 2019 sú zlosovateľné. Návštevníci môžu ako hlavnú cenu vyhrať nábytok do dvojizbového bytu, ďalšími cenami sú sedacie súpravy, manželská posteľ, kuchynské vybavenie alebo jedálenský nábytok.

Najinovatívnejšou časťou je už po 22-krát výstava Fórum Dizajnu v pavilóne M3. Prezentujú sa študentské práce niekoľkých slovenských a českých univerzít. Nebudú chýbať kúsky z oceňovaného slovenského projektu „Made in Paper“ alebo práce finalistov medzinárodnej študentskej súťaže v dizajne nábytku a interiéru Cena profesora Jindřicha Halabalu.

Odborný sprievodný program je tradične rozdelený na Slovenský a Český deň. Konferencie sa budú zamerané na témy „Vplyv životného štýlu na súčasné bývanie“ a „Nábytok podľa individuálnych potrieb človeka“.

Medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie 2019 na výstavisku Agrokomplex v Nitre od 5. do 10. marca je prístupný verejnosti počas všetkých 6 dní trvania. Každoročne veľtrh navštívi vyše 80 000 záujemcov a nadšencov noviniek na trhu s nábytkom a vybavenia domácností. Návšteva vyše 400 vystavovateľov na ploche 24 000m2 v 12 pavilónoch zaberie skoro celý deň. Žite nábytkom aj Vy a zavítajte začiatkom marca na najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku.

FÓRUM DIZAJNU

Výstava Fórum dizajnu sa bude konať v tradičnom priestore pavilónu M3. Usporiadateľmi tohto podujatia sú Slovenské centrum dizajnu, agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO š. p. a Inštitút umenia a vedy pri VŠVU v Bratislave. Prehliadka je spojená so súťažou o Cenu Slovenského centra dizajnu.

Koncepčné riešenie je navrhnuté v dvoch častiach. Jednu tvorí užší výber slovenských dizajnérov, ktorí významne zasiahli do vývoja nábytkárskej tvorby na Slovensku a predstavia sa menšími autorskými kolekciami. Druhú časť budú tvoriť študentské práce z VŠVU Bratislava, TU Zvolen a Fakulty architektúry STU Bratislava.

Výroba nábytku je oblasť, v ktorej sa dynamicky vyvíja a skvalitňuje slovenský dizajn. Výstava Fórum dizajnu umožňuje porovnávanie sa aj v medzinárodnom kontexte.

VIAC O VÝSTAVE FÓRUM DIZAJNU

NOVINKY VYSTAVOVATEĽOV

Výstava Nábytok a Bývanie bude miestom premiér nových produktov, výrobkov limitovaných edícií, ako aj miestom uvedenia nových modelov na trh. Verejnosti bude predstavený nový rohový trojstranný krb na drevo s ohýbaným sklom, ktorý je unikátny aj jedinečným akumulačným ťahovým systémom. Návštevníci uvidia tiež nový rad krbových vložiek, špeciálnu limitovanú edíciu najvýkonnejšieho centrálneho vysávača, nový luxusný model vysokej postele, ale i dizajnové produkty pre čistý a zdravý vzduch. Slovenskú premiéru bude mať exkluzívny model robotického vysávača, ktorý prinesie užívateľovi novú úroveň inteligencie a automatizácie.  Novinky vystavovateľov NaB 2019

 

Na stiahnutie
Kontakty

Mediálni partneri

Aktuality a oznamy