⇒ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV (PDF)

Cenník

Vstupné: 8€
Parkovací lístok pre osobné auto: 7€
Vstupné zľavnené: 5€
Parkovací lístok autobus: 25€

Vstupenka platí aj na výstavu GARDENIA

Zľavnené vstupné: Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov, Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom. Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely), Sprievodca držiteľa ŤZP/S. Voľný vstup: Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom). Deti do 6 rokov v sprievode rodiča.

Navigácia

Harmónia v nábytku a bývaní

Domov je miestom, kde si má človek oddýchnuť a načerpať novú energiu. Aj vďaka veľtrhu Nábytok a Bývanie si môžete svoj dom zariadiť prekrásnym nábytkom a doplnkami a vytvoriť tak priestor vyvolávajúci pocit pohodlia a bezpečia. Vhodnú inšpiráciu nájdete na výstavisku Agrokomplex v Nitre od 26. do 30. apríla 2023.

Zariaďovanie bývania nie je jednoduchou záležitosťou, často ide o investíciu na dlhší čas. Ak sa chcete naozaj dobre rozhodnúť, treba poznať všetky alternatívy, ktoré trh ponúka. A nemusíte pritom absolvovať „nákupnú turistiku“ po desiatkach predajní. Stačí navštíviť veľtrh Nábytok a Bývanie, ktorý sa uskutoční spolu s obľúbenou kvetinovou výstavou Gardenia. Na jednom mieste tak nájdete všetko pre váš vysnívaný dom, byt aj záhradu.

Krok za krokom výstavným areálom si tak zariadite jednotlivé miestnosti v dome či byte. Začať môžete u podlahovej krytiny, prejsť na výber sanitárneho vybavenia, vybrať nábytok do obývačky, zvoliť vhodnú sedačku a kuchynskú linku, svietidlá, závesy, koberce a bytové doplnky, ktoré dodajú celkovému vzhľadu ten správny šmrnc! Naozaj na nezaplatenie je možnosť priamo sa porozprávať s odborníkom, ktorý vám poradí s výberom a pomôže nájsť to najlepšie riešenie.

Súbežne konajúca sa výstava Gardenia ponúka návštevníkom už 25 rokov inšpiráciu, ako si vytvoriť nádherné kvetinové záhony, ako usporiadať záhradu tak, aby bola praktická, poskytovala priestor na pestovanie zeleniny a ovocia, no bola zároveň aj priestorom pre oddych a relax. Okrem veľkého množstva kvetov a drevín majú na výstave zastúpenie aj grily, skleníky, altánky, záhradné domčeky, bazény, vírivky a ďalšie záhradné príslušenstvo. Rady na nezaplatenie vám poskytnú odborníci na pestovanie kaktusov, exotických rastlín, kvetín, drevín či skalničiek.

Odborný program

Súčasná energetická situácia zvýrazňuje potrebu využívania nových energetických systémov, ako sú tepelné čerpadlá, klimatizácie, fotovoltaika a i. Na uvedenú problematiku nadviaže aj odborný program témami: „Premeny bývania v nadväznosti na život človeka“ a „Ako realizácia programu obnovy budov v čase energetickej krízy zmení interiér a exteriér bývania“.

Svoj priestor na veľtrhu dostane aj Slovenské centrum dizajnu, ktoré bude verejnosti opäť prezentovať práce študentov vysokých škôl zameraných na výučbu dizajnu. Tohtoročnou témou je „Dizajn v kontexte krízy – Humanita v dizajne“.

Rokmi a kvalitou overený medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie vám spolu s výstavou Gardenia 26. – 30. apríla 2023 prinesie množstvo inšpirácie ako si vkusne zariadiť dom, byt aj záhradu.

Tlačová správa k veľtrhu 

Mediálni partneri

Kontakty

Aktuality a oznamy