Cenník vstupného

Vstupné: 7€
Zľavnené vstupné: 4€
Parkovací lístok pre osobné auto: 6€
Firemná vstupenka 6€
Parkovací lístok autobus: 20€

Na stiahnutie

VSTUPENKA JE PLATNÁ AJ NA PODUJATIE MAJSTROVSTVÁ SR V ELEKTRONICKÝCH ŠPORTOCH

Zľavnené vstupné: Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov, Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom. Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely), Sprievodca držiteľa ŤZP/S. Voľný vstup: Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom). Deti do začatia školskej dochádzky ( do 6 rokov ) v sprievode rodiča


AUTOSALÓN AUTOSHOW 2022

V októbri bude na výstavisku Agrokomplex v Nitre poriadne horúco! Novinky automobilového sveta a úžasnú sprievodnú show si môžete vychutnať od 13. do 16. 10. na výstave AUTOSALÓN AUTOSHOW 2022.

Návštevníci nitrianskeho autosalónu sa môžu tešiť na vozidlá značiek MERCEDES, JAGUÁR LAND ROVER, KIA, VOLVO, DONGFENG, SSANGYONG, FUSO, SUBARU, HONDA, SUZUKI, DACIA, RENAULT, PEUGEOT, PIAGGO, ISUZU, GAZ. Slovenskú výstavnú premiéru bude mať na Autosalóne aj značka MG Motor a taktiež jedinečný slovenský startup – malé mestské vozidlo Patak Rodster, ktorého svetová premiéra sa uskutočnila v máji 2022 pri príležitosti udeľovania hlavných cien za Najkrajší koncepčný automobil roka na 37. ročníku Festival Automobile International v Paríži.

O parádnu show sa postará už tradične MOTOTV SHOW, v rámci ktorej sa predvedú najlepší slovenskí stuntrideri. Premiéru so svojou tuningovou a Drift taxi show bude mať projekt FURT BOKEM z Českej republiky. Samostatný pavilón bude venovaný TUNING SHOW a ich sprievodnému programu.

Policajný zbor SR predstaví automobilovým nadšencom policajnú pumu značky AUDI a VW Touareg, policajné motorky BMW, ale aj nepriestrelný policajný Mercedes, ktorý používajú nitrianski kukláči. Nebude chýbať ani prezentácia Hasičského a záchranného zboru SR, ktorý na pôde nitrianskeho výstaviska organizuje Majstrovstvá Slovenskej republiky vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel. Ozbrojené sily SR prinesú na výstavisko vojenskú techniku a profesionálni vojaci predvedú dynamické ukážky bojov z blízka. Prezentovať sa bude aj Zbor väzenskej a justičnej stráže s praktickými ukážkami zásahovej jednotky v spolupráci so psami. Priamo z výstaviska sa bude vysielať motoristický magazín Pozor, zákruta! ako aj dopravné spravodajstvo Zelená vlna RTVS.

 

Počas výstavy Autosalón Autoshow 2022 sa uskutočnia aj Majstrovstvá SR v elektronických športoch. Okrem herného turnaja, MSR 22 prináša so sebou aj množstvo zaujímavých atrakcií, ktoré si užijú fanúšikovia hier, technológií a športu. Návštevníci podujatia si budú môcť vyskúšať virtuálnu realitu, zabaviť sa v obrovskej Nintendo zóne, zahrať sa na najnovších strojoch značky Lenovo a ďalších herných značiek. Okrem toho si môžu zašportovať aj v špeciálnej futbalovej Wolt zóne, kde ich čaká klasická aj virtuálna verzia tohto obľúbeného športu – 1vs1 futbal a FIFA konzolová obývačka.

Veteránisti a nadšenci americkej klasiky sa môžu tešiť na vozidlá známe z kultových filmov ako napr. Lincoln Continental Mark IV (1974), Ford Thunderbird (1963), Jeep CJ6 Universal (1968), Dodge Charger (1972), Cadillac de Ville convertible (1966), Chevrolet Caprice (1978), Edsel Pacer (1958), Ford Fairlane 500 (1961), Oldsmobile Coutlass ciera (1990) a mnoho ďalších skvostov motoristickej histórie. Kolorit výstavy doplní v nedeľu 16.10. exhibičná jazda Citroën „kačíc“.

Pohľad do budúcnosti motorizmu ponúkne Strojnícka fakulta TUKE, ktorá predstaví prvý slovenský vodíkový superšport MH2, nízkotlakový vodíkový autobus RH2 a vodíkovú trojkolku. Technická fakulta SPU v Nitre predvedie návštevníkom štvorkolku na odoberanie vzoriek z podložia, vozidlo s diagnostikou BOSH a Autoškola Akadémia umožní návštevníkom vyskúšať si jazdu zručnosti na vozidle a motorke. STUBA GREEN TEAM predvedie monopost Formula Student a monopost autonómnej divízie, spolu s ďalšími zaujímavými  technológiami. TU Brno racing predstaví vlastný univerzitný projekt monopostu a aj simulátor, ktorý si návštevníci budú môcť vyskúšať.

Výstava Autosalón Autoshow bude mať aj charitatívny rozmer a to v podobe projektu Rally Radosti, ktorý prostredníctvom vystavených superšportových vozidiel organizuje zbierku pre detských pacientov s kardiovaskulárnym ochorením.

 

Poznačte si do kalendára termín 13. – 16. októbra, kedy sa na nitrianskom výstavisku koná AUTOSALÓN AUTOSHOW 2022. Rozhodne sa máte na čo tešiť!


Výstavné zľavy v CENTRO NITRA

Majitelia online vstupeniek si môžu kupóny vyzdvihnúť na Registráciách pri hlavnom vstupe.


MOTOTV SHOW


FURT BOKEM

Zostrih z výstavy AUTOSALÓN AUTOSHOW NITRA 2019

Hlavný mediálny partner

Partneri

Mediálni partneri

Kontakty:

Štatút FB súťaže s Carwellness

Aktuality a oznamy