Cenník

Vstupné: 10€
Parkovací lístok pre osobné auto: 8€
Vstupné zľavnené: 6€
Parkovací lístok autobus: 25€

Zľavnené vstupné: Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov, Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom. Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely), Sprievodca držiteľa ŤZP/S. Voľný vstup: Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom). Deti do 6 rokov v sprievode rodiča. Výstavisko poskytuje zľavy na vstupnom, ale neposkytuje úľavu na parkovnom.


Národná výstava hospodárskych zvierat

Staňte sa aj vy súčasťou histórie a oslávte s nami 50. výročie založenia výstaviska Agrokomplex na 49. ročníku medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex 2024. Od 15. do 18. augusta vás na nitrianskom výstavisku čakajú dynamické ukážky poľnohospodárskej techniky, nové expozície, množstvo ochutnávok kvalitných slovenských potravín, folklórne vystúpenia, súťaže a pestrý sprievodný program.   

Súbežne s výstavou Agrokomplex prebieha aj 17. ročník Národnej výstavy hospodárskych zvierat a 13. ročník výstavy Poľovníctvo, Rybárstvo a Včelárstvo.

Takmer 600 jedincov tradičných hospodárskych zvierat predvedú špeciálne chovateľské zväzy, ktoré v rámci Národnej výstavy hospodárskych zvierat ponúknu i odborné poradenstvo. Pastvou pre oči sú vystúpenia Národného žrebčína Topoľčianky, westernové vystúpenia či ťažký ťah jednozáprahov. Gazdovský dvor u výskumníkov ponúkne expozíciu malých hospodárskych zvierat, súťaže a kvízy, ktoré sú veľkým lákadlom predovšetkým pre deti.

V spolupráci s NPPCFarmárskou revue sa uskutoční aj druhý ročník projektu #dotkni_sa_života …a uži si tradičné chute, ktorý predstaví návštevníkom nielen špičkové zvieratá, ale ponúkne im aj možnosť si priamo na výstave vychutnať teplé kvalitné jedlo uvarené zo špičkových surovín. Šéfkuchár Ľubomír Herko poradí, ako pripraviť kvalitný steak a prezradí aj ako uvariť hovädzí vývar.

 

Dokumenty pre vystavovateľov

Kontakty

Aktuality a oznamy