agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š. p. hľadá zamestnanca na pozíciu:

Strážnik

Základná zložka mzdy (v hrubom): 646 € / mesiac

Dátum nástupu: ihneď

Náplň práce:

  • kontrola objektov výstavného areálu a kaštieľa Dolná Malanta (neporušenosť dverí, okien a zámkov)
  • vykonávanie obchôdzok stráženého objektu
  • kontrola vstupov do výstavného areálu

Ponúkané výhody:

Benefity:

  • variabilná zložka mzdy 5%
  • príspevok na DDS
  • pracovný čas 38,75 hod. / týždeň

Požadované vzdelanie:

  • stredné odborné vzdelanie
  • úplné stredné odborné vzdelanie
  • úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
  • vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe:

  • aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti:

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Pri nástupe do pracovného pomeru požadujeme:

  • odpis registra trestov
  • čestné vyhlásenie
  • preukaz odbornej spôsobilosti

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š. p. hľadá

BRIGÁDNIKOV

na rôzne práce realizované pri organizovaní výstav a podujatí.

Ponúkame viaceré pracovné pozície:

  • biletár
  • čašník
  • hosteska
  • rušňovodič
  • upratovačka
  • zdravotná služba
  • pokladník
  • a iné

V prípade záujmu o zaradenie do databázy nás prosím kontaktujte mailom: barathova@agrokomplex.sk alebo telefonicky 0902 969 636. Pani Barathová Vám rada poskytne viac informácií.

Podmienka: Všetky pozície sú vhodné pre uchádzačov starších ako 18 rokov.

Odmena za vykonanú prácu bude stanovená na základe legislatívnych podmienok (min. 3,80€/hod.) a možnou dohodou. Mzda vychádza z posúdenia zložitosti a náročnosti práce.