Agrokomplex hľadá šikovného marketingového manažéra

Tešíš sa, keď vidíš, že propagácia, ktorú si navrhol „funguje“? Vieš podať informácie zrozumiteľne a pútavo, pracovať s radosťou a elánom? Tak čítaj ďalej!

Zoznámme sa

Na trhu nie sme nováčikom, fungujeme od roku 1974. Naše výstavisko navštívilo v predkoronovom období viac ako pól milióna ľudí za rok a radi by sme ich privítali na výstavisku opäť, ba aj viac – nebojíme sa totiž myslieť vo veľkom.

Ale dosť o nás, prejdime k tebe

Hľadáme človeka, ktorý bude mať na starosti propagáciu výstav a podujatí, má skúsenosti so správou web stránky alebo je IT friendly a rád sa to naučí. Náš nový marketér by mal mať slovenskú gramatiku v malíčku, pretože bude pripravovať PR články, tlačové správy, spravovať sociálne siete, a preto by mu nemal chýbať ani komunikačný talent, ktorým očarí verejnosť i spolupracovníkov. Spolu s obchodným oddelením bude hľadať spôsob, vďaka ktorému sa u nás stretne návštevník s vystavovateľom a obaja budú odchádzať z výstavy spokojní.

Koho hľadáme

Pozícia je ako stvorená pre uchádzačov s vysokoškolským vzdelaním v odbore marketing a masmediálna komunikácia, s praxou minimálne 2 roky. Hľadáme marketingového manažéra, ktorý má kreatívne myslenie, cit pre dizajn a aktívne sleduje trendy v komunikácii a marketingu. Skúsenosti s copywritingom a spolupráca s médiami sú výhodou. Keďže organizujeme aj medzinárodné veľtrhy, komunikácia v angličtine na pokročilej úrovni je nevyhnutnosťou.

Ak si sa v čítaní dostal až sem, ponuka Ťa zaujala a spĺňaš väčšinu vyššie uvedených požiadaviek, pošli nám svoj životopis a pár riadkov, prečo by sme mali vybrať práve Teba.

Nesľubujeme hory ani doly, na začiatok ponúkame plat vo výške 1 000 € a benefity, ktoré určite nie sú na zahodenie.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Nástup: ihneď / ASAP

Termín pre zasielanie životopisov: do 30.6.2021

Svoj životopis pošli na: HR@agrokomplex.sk

Na osobné stretnutie pozveme len vybraných uchádzačov.

 

Hľadáš tú správnu príležitosť na veľké zmeny? Nebojíš sa nových výziev, si energický, neustále hľadáš nové spôsoby ako procesy zlepšovať a vieš prijať zodpovednosť? Tak poď a pridaj sa k nám do tímu pre najväčšie výstavisko na Slovensku.