agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š. p. hľadá zamestnanca na pozíciu:

OBCHODNÝ MANAŽÉR

Náplň práce:

  • tvorba individuálnej stratégie vystavovateľa
  • akvizícia domácich a zahraničných vystavovateľov
  • zobchodovanie obchodných prípadov a príprava cenových kalkulácií
  • zadávanie realizácií, expozícií s komplexnými službami a požiadavkami do výroby
  • príprava a organizácia výstav, podujatí a veľtrhov

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
  • Úplné stredné všeobecné vzdelanie
  • Úplné stredné odborné vzdelanie

Prax: aspoň 2 roky

Cudzí jazyk – ovládať slovom a písmom aspoň jeden uvedený svetový jazyk:

  • anglický – úroveň stredná/pokročilá (B1 a B2)
  • nemecký – úroveň stredná/pokročilá (B1 a B2)

Počítačové zručnosti:

  • Kancelárske balíky MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – úroveň pokročilá
  • Internet – úroveň pokročilá
  • Outlook – úroveň elementárna
  • Corel – úroveň elementárna

Vodičské oprávnenie skupiny B

Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný písomný prejav, komunikatívnosť – schopnosť vyjadrovania sa, samostatnosť, tímová práca, spoľahlivosť, precíznosť

Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 € mesačne

Svoje životopisy posielajte na adresu hr@agrokomplex.sk

Finančný účtovník /-čka

Základná zložka mzdy v hrubom: 1000,- € / mesiac
Dátum nástupu: 1.8.2022

  • vedenie pokladničnej knihy,
  • vyhotovenie a účtovanie pokladničných dokladov,
  • zabezpečenie doplňovania pokladničnej hotovosti, cenín a prísne zúčtovateľných tlačív,
  • zabezpečuje príjem a výplatu peňažných prostriedkov v hotovosti,
  • zabezpečuje odvody pokladničnej hotovosti do banky,
  • účtuje tržby v hotovosti z výstav a kontroluje správnosť vyúčtovania tržieb cez registračné pokladnice,
  • zabezpečuje zber tržieb počas výstav a ich bezpečný odvod do banky,
  • ovláda prácu s registračnou pokladňou a platobným terminálom,
  • koordinuje prácu pokladníkov a biletárov počas výstav,
  • ochota pracovať cez víkend počas konania výstavy.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie / vyššie odborné vzdelanie / vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky
Vodičské oprávnenie: skupina B
Počítačové zručnosti: MS Word: pokročilá, Internet: pokročilá, MS Excel: pokročilá, MS Outlook – elementárna
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, organizovanie a plánovanie práce
Osobné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť
Výhodou je ovládanie zákonov:

  • č. 431/2002 Zákon o účtovníctve
  • č. 222/2004 Zákon o DPH
  • č. 289/2008 Zákon o registračných pokladniciach

Životopisy prosím zasielať na email: hr@agrokomplex.sk alebo slivkanicova@agrokomplex.sk

Strážnik

Základná zložka mzdy (v hrubom): 646 € / mesiac

Dátum nástupu: ihneď

  • kontrola objektov výstavného areálu a kaštieľa Dolná Malanta (neporušenosť dverí, okien a zámkov)
  • vykonávanie obchôdzok stráženého objektu
  • kontrola vstupov do výstavného areálu

Ponúkané výhody:

Benefity:

  • variabilná zložka mzdy 5%
  • príspevok na DDS
  • pracovný čas 38,75 hod. / týždeň

Požadované vzdelanie:

  • stredné odborné vzdelanie
  • úplné stredné odborné vzdelanie
  • úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
  • vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe:

  • aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti:

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Pri nástupe do pracovného pomeru požadujeme:

  • odpis registra trestov
  • čestné vyhlásenie
  • preukaz odbornej spôsobilosti

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š. p. hľadá

BRIGÁDNIKOV

na rôzne práce realizované pri organizovaní výstav a podujatí.

Ponúkame viaceré pracovné pozície:

  • biletár
  • čašník
  • hosteska
  • rušňovodič
  • upratovačka
  • zdravotná služba
  • pokladník
  • a iné

V prípade záujmu o zaradenie do databázy nás prosím kontaktujte mailom: barathova@agrokomplex.sk alebo telefonicky 0902 969 636. Pani Barathová Vám rada poskytne viac informácií.

Podmienka: Všetky pozície sú vhodné pre uchádzačov starších ako 18 rokov.

Odmena za vykonanú prácu bude stanovená na základe legislatívnych podmienok (min. 3,80€/hod.) a možnou dohodou. Mzda vychádza z posúdenia zložitosti a náročnosti práce.