BIOFACH 2020, Norimberg

12. – 15. 2. 2020

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. organizuje okrem vlastných výstav aj expozície na zahraničných výstavách. Na medzinárodnom veľtrhu BIOFACH, ktorý prebieha spoločne s veľtrhom prírodnej kozmetiky VIVANESS, pripravilo výstavisko Agrokomplex pre slovenských potravinárov už po druhý krát spoločný stánok. Na veľtrhu sa v tomto roku predstaví viac ako 3200 vystavovateľov z 275 krajín sveta.  Slovensko zastupujú spoločnosti: Novofruct SK, createc msc, NaturIq, HappyLife, Celpo.


ANUGA 2019, Kolín nad Rýnom, Nemecko

5. – 9. 10. 2019

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. organizuje okrem vlastných výstav aj expozície na medzinárodných výstavách. Jednou z nich je ANUGA 2019 v Kolíne nad Rýnom. ANUGA je jedna z najväčších odborných potravinárskych výstav na svete, ktorá sa koná každé dva roky. V roku 2017 tu vystavovalo takmer 7500 vystavovateľov a návštevnosť bola viac ako 165 tisíc odborných návštevníkov.

Tento rok môžete v spoločnej expozícii Agrokomplexu nájsť spoločnosti: RISO-R, s.r.o., Novofruct SK, Tatrakon Morca-Della Tatrakon Poprad a Kozí Vŕšok. Výstava trvá od 5. do 9. októbra 2019.

Ďalšou zahraničnou výstavou, ktorú zabezpečuje agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. je výstava BIO potravín BIOFACH 2020 v Norimbergu, na ktorú vás taktiež srdečne pozývame.

Video Anuga


Národný stánok na veľtrhu BIOFACH 2019, Norimberg

BIOFACH je medzinárodný veľtrh bioproduktov, prírodnej kozmetiky a wellness, na ktorom sa predstavujú najnovšie trendy a inovácie BIO sektora. Veľtrh BIOFACH navštívilo v minulom roku 50 tisíc návštevníkov, ktorí mohli spoznávať produkciu takmer 3000 vystavovateľov.

Na veľtrhu BIOFACH sa od 13. do 16. 2. 2019 prezentujú vystavovatelia z celého sveta a nechýbajú ani tí slovenskí. Výstavisko Agrokomplex v spolupráci s Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR realizovalo pre deviatich producentov bioproduktov národný stánok.

Slovenskú produkciu zastupujú v Norimbergu spoločnosti:

CREATEC MSC S.R.O. www.dobrecasy.sk

Fytosal European Corporation, s.r.o. (Sunroot) www.sunroot.eu

HAPPYLIFE s. r. o. www.happylife.eu

Ján Cibulka – CIBI www.mclloyds.eu

NOVOFRUCT SK, s.r.o. www.novofruct.sk, www.ovko.sk

NOVOSEED s.r.o. www.novoseed.sk

Powerlogy, s.r.o. www.powerlogy.com

ŠKOLSKÉ HOSPODÁRSTVO – BÚŠLAK, spol. s r.o. www.buslakoil.com

VÍNO NATURAL Domin & Kušický, s. r. o. www.dominkusicky.sk


KOLEKTÍVNE ÚČASTI SLOVENSKÝCH FIRIEM NA POTRAVINÁRSKYCH VÝSTAVÁCH V ZAHRANIČÍ

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik organizuje spoločnú expozíciu slovenských výrobcov potravín na výstave Anuga 2015 v Kolíne nad Rýnom, v termíne od 10.10. do 14.10.2015.

V spoločnej expozícii predstavia svoje výrobky firiem:

I.D.C. Holding, a.s. Bratislava

Mäspoma spol. s.r.o. Zvolen

Bušlak oil, s.r.o. Dunajský Klátov

Novofruct, s.r.o. Nové Zámky  


Slovenskí potravinári na výstave ANUGA 2017

Medzinárodná potravinárska výstava Anuga 2017 sa konala od 7. do. 11.10.2017 v Kolíne nad Rýnom s účasťou vystavovateľov zo 107 krajín. Celkový počet firiem na výstave sa tak dostal až na číslo 7405. Výstavná plocha zabrala 284 000m2. Výstavu počas piatich dní navštívilo 165 000 odborných návštevníkov zo 198 krajín.

Výstavy sa zúčastnilo aj 14 Slovenských vystavovateľov, ktorí sa medzi značnou konkurenciou určite nestratili. Z komunikácie a návštev v Slovenských expozíciách sa dá jasne usúdiť, že kvalita našich potravín viditeľne stúpa aj v očiach iných štátov.

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik zabezpečoval  účasť  a kompletný servis 4 firiem na spoločnom stánku. Boli to RISO-R s.r.o., Rimavská Sobota, KORO s.r.o., Rimavská Sobota, KOLIBA a.s., Hriňová, TATRAKON s.r.o. Poprad. Tím výstaviska Agrokomplex realizoval aj stavbu expozície firmy A+Z RIŠŇOVSKÝ – HALÁSZ s.r.o., Veľké Úľany.

Slovenské expozície svojou návštevou podporila delegácia Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v zložení Ing. M. Lapšanský, Ing. B. Borsuk a Ing. Z. Čižmárová. V galérii nižšie môžete vidieť fotografie priamo z diania na našom stánku a na výstavisku.

Výstava Anuga 2019 sa bude konať v termíne 5. – 10. 2019 na výstavisku v Kolíne nad Rýnom.


 

 

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Výstavná 4, 949 01 Nitra

Slovakia

www.agrokomplex.sk

Reg.no.: 36 855 642

VAT no.: SK2022506651